Svatba na statku


Abychom předešli dotazům, najdete níže většinu informací. 

Svatební obřad

Samotný obřad začíná ve 13 hod na Statku v Bezdědicích. Místa k sezení jsou omezena, proto má přednost rodina. Zbylá místa pak může obsadit kdokoli.

Dress code

Chceme, aby se cítili dobře, proto zvolte pohodlný oděv i obuv.

Parkování

Vzhledem k většímu množství aut, bude třeba parkovat mimo objekt statku. K parkování bude určen prostor naproti statku (u staré školy) dále je možné auto zaparkovat kolem kostela. Prosím neparkujte před bránou do statku, ani před branami našich sousedů.

Rodinný oběd

Rodinný oběd začne ve 14 hod a bude probíhat opět na Statku v Bezdědicích, kde budou nainstalované zahradní stany. Oběd bude formou bufetu, kde si každý vezme vše dle chuti, nebo mu bude dle svého přání obsloužen personálem.

Svatební oslava pro rodinu a kamarády.

Od 16 hod bude probíhat zahradní party pro rodinu, kamarády a blízké. K dispozici bude opět občerstvení formou bufetu s výběrem teplých a studených jídel. V lednici pod pergolou bude lednice s nealko nápoji, vínem. Samozřejmostí bude i výčep s pivem, a limonádou.

Svatební dary

Jelikož spolu žijeme ve společné domácnosti již pár let, vše potřebné do domácnosti, jíž máme. Proto, kdo z Vás by chtěl přispět finančním darem, může tak učinit do připravené kasičky. Zlobit se určitě nebudeme....

Ubytování

Na místě je v den svatby rezervováno 12 lůžek ve třech apartmánech. Kdo z Vás by měl zájem, tak nás prosím kontaktujte. Přednost má opět rodina. Pro dobrodružnější povahy bude možné na pozemku v Bezdědicích, cca 300 m od statku, přespat ve vlastním stanu na zahradě rodinného domu.

V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo emailem: reznicek5@gmail.com